Kredyty Gotówkowe

Umowa zlecenie / umowa o dzieło – kredyt gotówkowy od 3 miesięcy

By 19 grudnia 2018 No Comments

Wszyscy starający się o kredyt gotówkowy z umową zlecenie lub umową o dzieło doskonale wiedzą jak ciężko jest uzyskać odpowiednią zdolność kredytową. Niestety większość banków nie uznaje takiego dochodu jako stabilny i oczekuje przepracowania minimum 12 miesięcy, aby Klient miał zdolność kredytową na uzyskanie kredyty o który się staramy.

Specjalnie dla naszych klientów znaleźliśmy kilka banków, które pomimo krótkiego zatrudnienia mogą udzielić kredytu gotówkowego już po przepracowaniu 3 miesięcy a nie jak w przypadku innych banków. które wymagają minimum 6 lub 12 miesięcy stażu pracy.

Bank Pocztowy – umożliwia uzyskanie kredytu gotówkowego na podstawie umowy zlecenie lub umowy o dzieło na kwotę nawet 100.000 zł, aby zacząć starać się o takie kredyt bank będzie wymagał od nas zaświadczenie pracodawcy oraz aktualnej umowy zlecenie lub umowy o dzieło, wyciągi z konta bankowego oraz aktualne zaświadczenie ZUS.

Citi Bank Handlowy – bank wymaga od kredytobiorcy minimum 3 miesięcznego zatrudnienia na umowę zlecenie lub umowę o dzieło, do otrzymania kredytu będzie potrzebne zaświadczenie pracodawcy, wyciągi z konta oraz zaświadczenie pracodawcy.

mBank – bank umożliwia wzięcie kredytu od 3 miesięcznego zatrudnienia na umowę zlecenie lub umowę o dzieło na kwotę nawet 150.000 zł z długim okresem kredytowania nawet 10 lat, warto zaznaczyć, że bank w swojej ofercie posiada teraz promocyjne warunki i umożliwia wzięcie kredytu nawet bez prowizji – oferta przygotowana dla osób, które jeszcze nie korzystały z ofert kredytowych mbanku.

Oczywiście mogą się Państwo starać również o kredyty w innych bankach jednak większość z nich umożliwia otrzymania środków dopiero po 6 lub 12 miesiącach zatrudnienia. Oczywiście zdolność kredytowa jest zależna od osiąganych dochodów oraz od ogólnej zdolności handlowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Leave a Reply